AromaTouch™

AromaTouch®

relax pre Tvoje telo, myseľ & dušu

Vyskúšaj si silu esenciálnych olejov

AromaTouch Technika® je aplikácia esenciálnych olejov na chrbát a nohy. Ide o spojenie pozitívneho a liečivého účinku esenciálnych olejov a dotyku.

Je to neinvazívna aplikácia CPTG®, certifikovaných čistých esenciálnych olejov terapeutickej triedy, ktorými môžete ovplivniť vaše telo.

AromaTouch® zahŕňa 8 rôznych esenciálnych olejov DOTERRA, ktoré sa v konkrétnom poradí a postupne nanášajú na energetické zóny na chrbát a chodidlá a veľmi jemne sa vmasíruvajú, resp. “vtierajú”.

 Nejde o typickú masáž, ale o prepojenie aromaterapie a jemnej masáže.

Fyzický dotyk je v teto technike veľmi podstatný, ale ide aj o prepojenie na emocionálnej úrovni medzi poskytovaľom aromatouch a prijímateľom.

Technika AromaTouch® využíva ľahký a konzistentný dotyk, ktorý u príjemcu vytvára príjemný zážitok

Napomáha k zníženiu krvného tlaku, hladiny kortizolu a srdcovej frekvencie.

Použité oleje dokážu upokojiť napätie, podporiť imunitný systém, uvoľniť telo, podporiť cirkuláciu atď.

Na rozdiel od masáže, ktorá zahŕňa silné pohyby rúk, ktoré sú zamerané na konkrétne výsledky, jemnosť techniky AromaTouch má oveľa odlišné spektrum výhod.

Jemný dotyk takmer okamžite aktivuje uvoľňovanie oxytocínu (často označovaného ako hormón „lásky“ alebo „objatia“), znižuje srdcovú frekvenciu a krvný tlak a má priaznivý vplyv na mnohé ďalšie systémy citlivé na stres.

Objednávky na na aromatouch u mňa v Žiline alebo ak sa chcete naučiť aromatouch + získať oficiálny certifikát doterra so štartovnou sadou na aromatouch

 Kontakt: www.samajova.sk/aromatouch andrea@samajova.sk 0911 140 605

 

Dĺžka aromatouch je cca 45 minút, cena=35€ (v cene sú použité esenciálne oleje CPTG triedy doterra)

Štartovacia sada AROMATOUCH (8x15ml oleje + FCO olej) a oficiálny certfikát DOTERRA + neskôr už nakupuješ s 25% zľavou všetky oleje = 294.90€