Esenciálny olej (kurkuma) Turmeric 15 ml

Kurkuma je aromatická rastlina z čeľade zázvorovitých, ktorá sa už stáročia používa v Číne, Indii a na Srí Lanke. Kurkuma má hrejivý, korenistý nádych, ktorý výborne zvýrazní chuť vašich obľúbených pikantných jedál. Vďaka svojim vlastnostiam kurkuma tiež pomáha udržiavať čistú a zdravú pokožku a zároveň znižuje výskyt nedokonalostí pleti. Môže tiež zlepšovať náladu a osviežovať.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€54,67
Esenciálny olej (kurkuma) Turmeric 15 ml

Hlavné výhody:

  • Kurkuma zaručuje explóziu chuti suchých jedál.
  • Obľúbeným horúcim nápojom dodá pikantnú a korenistú chuť.
  • Pomáha udržiavať vašu pokožku čistú a zdravú a zároveň znižuje výskyt nedokonalostí pleti.
  • Vôňa kurkumy navodzuje povznášajúcu atmosféru.

Kurkuma, spoločník kuchára!

Využite jemnú pikantnú a korenistú chuť kurkumy pridaním jednej alebo dvoch kvapiek oleja do miešaných vajec alebo frittaty, obyčajnej ryže alebo polievky. Môžete ho pridať aj do vyprážanej zeleniny, aby ste získali korenistú chuť. Aké sú ďalšie výhody používania kurkumového oleja pri varení? Vďaka nemu môžete využívať aj ďalšie výhody kurkumového oleja!

Aplikácie

  • Vytvorte si vlastný čaj zmiešaním kokosového mlieka, vody, medu, čaju a jednej až dvoch kvapiek kurkumového esenciálneho oleja.
  • Pridávajte kurkumový esenciálny olej do miešaných vajec alebo frittaty, obyčajnej ryže alebo polievky, aby ste získali jemnú korenistú a korenistú chuť.
  • Pri používaní esenciálneho oleja z kurkumy pri varení môžete začať s Metóda Pri používaní esenciálneho oleja z kurkumy pri varení môžete začať s metódou špáradla - jednoducho namočte špáradlo do fľaštičky s esenciálnym olejom, zamiešajte do pokrmu, ochutnajte a opakujte, kým nepridáte požadované množstvo. metódou - jednoducho namočte špáradlo do fľaštičky s esenciálnym olejom, zamiešajte do pokrmu, ochutnajte a opakujte, kým nepridáte požadované množstvo.
  • Ak chcete znížiť výskyt nedokonalostí pleti alebo dodať svojej pleti zdravý lesk, môžete kurkumový olej použiť aj na ošetrenie pleti ako bodové ošetrenie alebo masku na tvár.

Návod na použitie

 
Vnútorne: Zrieďte jednu kvapku v 125 ml tekutiny alebo použite vegetariánsku kapsulu.
Aktuálne: Vmasírujte jednu alebo dve kvapky na požadované miesto. Zrieďte frakcionovaným kokosovým olejom dōTERRA, aby ste minimalizovali senzibilizačnú reakciu pokožky. Ďalšie bezpečnostné opatrenia: pozri nižšie.

Komentáre

Môže spôsobiť podráždenie pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste v lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a inými citlivými miestami.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
veľkosť balenia: 15ml
dodanie: do 3-7 dní