Zmes esenciálnych olejov Balance (Uzemňujúca zmes) 15 ml

Zloženie: Olej Cocos Nucifera (kokos), olej z vetvičiek/ listov Picea Mariana, olej z listov Cinnamomum Camphora Linaloolifera, olej Boswellia Carterii, olej z
kvetov/listov/stoniek Tanacetum Annuum, olej Chamomilla Recutita (rumanček), výťažok z kvetov Osmanthus Fragrans, limonén*, linalool*

Tento produkt môžete mať s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€39,33
Zmes esenciálnych olejov Balance (Uzemňujúca zmes) 15 ml

dōTERRA Balance obsahuje emocionálne prospešné esenciálne oleje, ktoré spoločným pôsobením vytvárajú pocit pokoja a pohody. Aróma zmesi dōTERRA Balance je sladká a drevitá a je to dokonalá vôňa na podporu pocitov rovnováhy a pokoja. Obsahuje esenciálne oleje Smrek, Gáfrovník, Vratič, Modrý rumanček a Kadidlo.

Vďaka sviežej a drevitej aróme je zmes Balance skvelou prvou voľbou, keď potrebujete v živote trošku harmónie. Smrek, Gáfrovník, Kadidlo, Vratič a Modrý rumanček sa dokonale spájajú s Frakcionovaným kokosovým olejom a ponúkajú lákavú vôňu, ktorá pri nanesení na pokožku podporuje pokoj, uvoľnenie a pohodu. 


POUŽITIE

• Nanesením zmesi Balance na krk a zápästia pomôžete podporiť pocity pokoja.
• Zmiešajte Balance s epsomskou soľou v teplom kúpeli na uvoľnenie.
• Použitím pomôžete vytvoriť pokojnú atmosféru pri meditácii alebo cvičení jogy.
• Naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili pocity rovnováhy po celý deň.
• Naneste na pokožku pred spaním, aby ste sa ustálili a podporili pokojné sny.


NÁVOD NA POUŽITIE

Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie. 

UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

Tento produkt a ďalšie esenciálne oleje môžete nakupovať aj s 25% zľavou. Ak Vás to zaujíma, prosím nahliadnite na tento prívesok.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Esenciálne oleje
Balenie (ml): 15
Doba dodania: do 3-7 dní
PV: 24,5