Esenciálny olej Douglas Fir (Jedľa Douglasova) Pseudotsuga menziesii 5 ml

Pri vonkajšom použití podporuje pozitívne naladenie a atmosféru, čo používateľovi pomáha cítiť sa povznesene.
Olej Douglaská jedľa sa získava zo vždyzelených jedlí Nového Zélandu. Po nanesení na pokožku má prečisťujúce vlastnosti.

Tento produkt môžete mať s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€37,33
Esenciálny olej Douglas Fir (Jedľa Douglasova) Pseudotsuga menziesii 5 ml

Douglaská jedľa je ihličnan, ktorý rastie ako pôvodný druh na území celej Severnej Ameriky. Táto vysoká vždyzelená jedľa má sladkú a osviežujúcu arómu s miernym citrónovým tónom! Často sa používa na prečistenie pokožky a podporu pozitívneho naladenia. Zdroje oleja Douglaská jedľa sa udržateľne zabezpečujú z mladých stromov na Novom Zélande, kde premnoženie tejto jedle ohrozuje ekosystém
celej krajiny. Spoločnosť dōTERRA ťažbou mladých Douglaských jedlí a ich následným využitím na esenciálny olej pomáha bojovať proti negatívnemu vplyvu týchto stromov na životné prostredie krajiny, ktorú zaberajú.


POUŽITIE

• Pridaním 1 kvapky do čistiaceho gélu na tvár, tuhého mydla či sprchovacieho gélu získate pridané očistné účinky a oživujúcu arómu.
• Zmiešajte olej Douglaská jedľa s 1 – 2 kvapkami oleja Gaultéria a doprajte si uvoľňujúci zážitok z masáže po dlhom dni v práci.


NÁVOD NA POUŽITIE

Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja.
Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja.
Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.


UPOZORNENIE


Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

 

Tento produkt a ďalšie esenciálne oleje môžete nakupovať aj s 25% zľavou. Ak Vás to zaujíma, prosím nahliadnite na tento prívesok.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
Balenie (ml): 5
Doba dodania: do 3-7 dní