Esenciálny olej Hawaiian Sandalwood (Havajské santalové drevo) Santalum paniculatum 5 ml

Havajské santalové drevo, ktorého zdroj sa udržateľne zaisťuje na ostrove Havaj, má upokojujúce vlastnosti a podporuje mladistvý vzhľad pleti. Keďže santalové drevo je pre pokožku veľmi prínosné, vysoko sa cení v odvetví prípravkov starostlivosti o telo a o pleť. Tento esenciálny olej s bohatou sladkou vôňou sa už tisíce rokov používa na navodenie pokoja a pohody. Vďaka uzemňujúcim a povznášajúcim vlastnostiam je to ideálny olej na použitie pri masáži.

Tento produkt môžete mať s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€124
Esenciálny olej Hawaiian Sandalwood (Havajské santalové drevo) Santalum paniculatum 5 ml

Hlavné účinky

  • Havajské santalové drevo, povestné svojimi prospešnými upokojujúcimi vlastnosťami, podporuje hladkú a zdravo vyzerajúcu pokožku
  • Pomáha podporovať mladistvý vzhľad pokožky redukovaním výskytu nedokonalostí pleti
  • Pre svoje uzemňujúce a povznášajúce vlastnosti sa často používa pri meditácii a joge
  • Bohatá sladká aróma tohto esenciálneho oleja vytvára upokojujúcu a uvoľnenú atmosféru

Zapojte Havajské santalové drevo do svojho obvyklého cvičenia jogy či meditácie. Olej havajské santalové drevo sa skladá z prírodných chemických látok, ktoré pomáhajú uzemniť emócie, a pre svoje uzemňujúce a povznášajúce vlastnosti sa často používa pri meditácii. Na zdokonalenie zážitkov meditácie či jogy použite havajské santalové drevo na pokožku alebo aromaticky a obklopte sa mnohými prínosmi esenciálneho oleja havajské santalové drevo.

Použitie

  • Naneste 1 – 2 kvapky do mokrých vlasov, aby ste im pomohli vrátiť hydratáciu a dodať im po vysušení hodvábny lesk
  • Používajte denne podľa potreby na dosiahnutie uzemňujúceho vyrovnávajúceho účinku
  • Pridajte 1 – 2 kvapky do svojho obľúbeného hydratačného prípravku alebo nočného krému, aby ste mali hladkú a rozžiarenú pokožku
  • Krátko pred spaním naneste olej na plecia a krk na podporenie upokojujúceho pocitu

Návod na použitie

 
Vdychovaním: Použite tri až štyri kvapky vo vami zvolenom difúzeri.
 
Na vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na použitie vo forme parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

Tento produkt a ďalšie esenciálne oleje môžete nakupovať aj s 25% zľavou. Ak Vás to zaujíma, prosím nahliadnite na tento prívesok.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
Balenie (ml): 5
Doba dodania: do 3-7 dní
PV: 73