Esenciálny olej Patchouli (Pačuli) Pogostemon cablin 15 ml

Môže sa používať často na pomoc pri upokojení a prečistení pokožky. Olej Pačuli môže podporovať pocity pokoja.

Tento produkt môžete mať s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€51,33
Esenciálny olej Patchouli (Pačuli) Pogostemon cablin 15 ml

Pačuli sa dá ľahko rozpoznať podľa bohatej pižmovosladkej vône. Často sa používa v parfumérskom priemysle aj v parfumovaných  prípravkoch, napríklad pracích prostriedkoch a osviežovačoch vzduchu. Esenciálny olej Pačuli má na pokožku priaznivý vplyv mnohými spôsobmi. Môže tiež pomôcť prečistiť a upokojiť pokožku. Okrem toho môže vôňa Pačuli pomôcť podporiť pocity pokoja.

POUŽITIE
 
• Zmiešaním s ďalšími esenciálnymi olejmi si pripravíte sladko voňajúci pižmový parfum či kolínsku vodu.
• Zmiešajte rovným dielom s olejom Mäta pieporná a naneste na čelo, spánky alebo zátylok po dlhom dni plnom práce.
• Zmiešajte s Vetiverom a naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste pomohli podporiť pocity pokoja.

ZDOKONAĽTE SVOJU STAROSTLIVOSŤ
 
Olej Pačuli je skvelý na starostlivosť o pleť a môže sa často používať, aby pomohol zlepšiť vzhľad pokožky. Ak chcete zažiť prínosy Pačuli pre pokožku, pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja Pačuli do hydratačného prípravku, ktorý denne používate, alebo si naneste jednu až dve kvapky priamo na pokožku. Používanie oleja Pačuli podporí rozžiarenú pleť a pomôže vašim problémovým oblastiam pokožky.

NÁVOD NA POUŽITIE
 
Na pokožku: Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.

UPOZORNENIE
 
Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. 
 
Tento produkt a ďalšie esenciálne oleje môžete nakupovať aj s 25% zľavou. Ak Vás to zaujíma, prosím nahliadnite na tento prívesok.
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
Balenie (ml): 15
Doba dodania: do 3-7 dní