Esenciálny olej Peppermint (Mäta prieporná) Mentha piperita 15 ml

• Osviežujúci a silný lahodný prídavok do smoothies, koláčov a dezertov.

Tento produkt môžete mať s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€38,67
Esenciálny olej Peppermint (Mäta prieporná) Mentha piperita 15 ml

Vždy sa hodí mať poruke olej Mäta pieporná, stále jeden z najlepšie predávaných produktov spoločnosti dōTERRA. Mäta pieporná pridá osviežujúcu mätovú chuť dezertom, nápojom, smoothies a dokonca i slaným jedlám. Najkvalitnejší olej z mäty piepornej sa od ostatných
produktov odlišuje vysokým obsahom mentolu – aký je napríklad v esenciálnom oleji dōTERRA Mäta pieporná. Mäta pieporná sa tiež často používa na starostlivosť o ústnu dutinu v zubných pastách a žuvačkách.

POUŽITIE
 
• Skúste pridať jednu kvapku oleja Mäta pieporná do svojho ranného smoothie, aby ste vykročili do dňa sviežejší než kedykoľvek predtým.
• Keď sa zdá, že vás premôže letná horúčava, spravte si lahodne ochutený nápoj pridaním jednej kvapky oleja Mäta pieporná a narezaného ovocia, napríklad jahôd či limetiek, do pohára s vodou.
• Zmiešaním kvapky oleja Mäta pieporná s kvapkou esenciálneho oleja Citrón vo vode si vytvoríte osviežujúci prípravok na vypláchnutie úst.

MÄTOVÉ OSVIEŽENIE
 
Ak máte radi osviežujúce nápoje, s olejom Mäta pieporná vždy stavíte na istotu! Keď sa zdá, že vás premôže letná horúčava, spravte si lahodnú vodu pridaním jednej kvapky oleja Mäta pieporná a jahôd či limetiek do pohára s vodou. Toto letné osvieženie vám prinesie plnú chuť bez obsahu rafinovaných cukrov a konzervačných látok, ktoré sa pridávajú do kupovaných nápojov.

NÁVOD NA POUŽITIE
 
Na dochucovanie jedál.
 
UPOZORNENIE
 
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, tvárou, citlivými časťami tela a sliznicami. 
 
Tento produkt a ďalšie esenciálne oleje môžete nakupovať aj s 25% zľavou. Ak Vás to zaujíma, prosím nahliadnite na tento prívesok.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
Balenie (ml): 15
Doba dodania: do 3-7 dní