Esenciálny olej Black Spruce (Smrek čierny) Picea mariana 5 ml

V minulosti používali tento účinný esenciálny olej z dreva smreka čierneho pôvodní obyvatelia Ameriky, aby podporili zdravie pokožky a ako súčasť svojich duchovných ozdravných a očistných postupov. Destiluje sa z ihličia a vetvičiek stromu Picea mariana. Esenciálny olej zo smreka čierneho má vysoký obsah bornyl-acetátu, chemickej zložky podporujúcej uvoľnenie a pokoj. Začnite váš deň s upokojujúcimi účinkami smreka čierneho. Môžete použiť na pokožku alebo v rámci aromaterapie. Po namáhavom cvičení alebo keď vaše telo potrebuje lokálnu vzpruhu, vmasírujte olej zo smreka čierneho do pokožky so základovým olejom a dajte si upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž. Môžete naniesť na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti.

Tento produkt môžete zakúpiť aj s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€32,67
Esenciálny olej Black Spruce (Smrek čierny) Picea mariana 5 ml

Hlavné účinky

  • Pokožke poskytuje pocit úľavy
  • Vysoký obsah bornyl-acetátu podporuje pocity uvoľnenia a pokoja
  • Upokojuje menšie podráždenia pokožky
  • Pomáha poskytnúť upokojujúcu a uvoľňujúcu masáž po namáhavom cvičení

Ranná meditácia

Esenciálny olej zo smreka čierneho je dokonalým spoločníkom pri rannej meditácii. Jeho aróma vás môže uvoľniť a upokojiť, pomôže tak pri vykročení do dňa vyvolať pocit rozvahy a uvedomenia. Objavte jedinečné spôsoby, ako zaradiť olej zo smreka čierneho do pravidelnej meditácie, a nájdite metódu, ktorá vám najviac vyhovuje.
 

Použitie

  • Po namáhavej činnosti zmiešajte 1 až 2 kvapky oleja zo smreka čierneho s frakcionovaným kokosovým olejom a vmasírujte do pokožky pre upokojujúcu úľavu
  • Naneste lokálne na pokožku, aby ste zmiernili menšie podráždenie kože
  • Skúste pridať do svojho hydratačného prípravku. Pomôže redukovať výskyt nedostatkov a podporuje zdravo vyzerajúcu pokožku
  • Naneste na zátylok v priebehu dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyrovnanosti

Návod na použitie

 
Vdychovaním: Použite jednu až dve kvapky vo vami zvolenom difúzeri.
 
Vonkajšie použitie: Na masáž zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na použitie vo forme parfumu zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja.

Upozornenie

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte užívanie s vašim lekárom. Vyhnite sa kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. 

 

Tento produkt môžete zakúpiť aj s 25% zľavou.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
Balenie (ml): 5
Doba dodania: do 3-7 dní