Esenciálny olej Spikenard 5ml

Spikenard alebo “olej vďačnosti” Esenciálny olej od značky doTERRA z Nardu pravého je cenený po stáročia, tradične sa používa na pomazávanie ľudí s vysokou úctou a v ajurvédskych zdravotných praktikách Indie. Dnes sa olej bežne používa do parfumov a relaxačných masáží pre jeho drevitú, korenistú vôňu. Spikenard je tiež známy tým, že podporuje čistú a zdravú pokožku.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€84,33
Esenciálny olej Spikenard 5ml

Hlavné účinky: Kvitnúca rastlina z čeľade valeriánov, Spikenard, pochádza z vysokých nadmorských výšok v subalpských a alpských oblastiach himalájskych hôr. Jednou z najväčších výhod esenciálneho oleja Spikenard je jeho schopnosť podporovať pocity relaxácie a pokoja, vďaka čomu je obľúbenou voľbou pre aromaterapiu a meditáciu. Esenciálny olej Spikenard má povznášajúcu vôňu. Čistí pokožku a podporuje čistú a zdravú farbu pri lokálnej aplikácii. Dobre sa mieša s kadidlom, borievkou, myrhou alebo vetiverovým olejom. Jedinečná drevitá, korenistá vôňa Spikenard sa bežne používa v parfumérskom priemysle.

Odporúčané použitie: Pridajte Spikenard do teplého kúpeľa na nohy na podporu relaxácie. Aplikujte na nechty na nohách pre čisté a zdravé nechty. Skombinujte jednu kvapku Spikenardu s hydratačným krémom na vyhladenie alebo zjemnenie pokožky. Pridajte jednu až dve kvapky do vášho obľúbeného kozmetického prostriedku alebo prípravku proti starnutiu, aby ste podporili zdravú a žiarivú pleť. Vytvorte personalizovanú vôňu spojením Spikenardu s jedným alebo viacerými olejmi, ako sú klinček, cyprus, kadidlo, pelargónia, borievka, levanduľa, myrha, divoký pomaranč, ruža alebo vetiver. Naneste jednu až dve kvapky na zadnú časť krku alebo spánky, aby ste podporili pocit pokoja a relaxácie.

Upozornenie: Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
veľkosť balenia: 5 ml
dodanie: do 3-7 dní