Esenciálny olej Tea Tree Melaleuca (Čajovník Melaleuca ) Tea Tree (Melaleuca) 15 ml

• Povestný svojimi očistnými a omladzujúcimi účinkami, ktoré pokožke poskytnú revitalizovanú sviežosť.
• Čajovník (Melaleuca) má prospešné vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zredukovať výskyt nedostatkov.
• Prospieva vlasom, pokožke a nechtom.
• Čajovník (Melaleuca) pomáha prečistiť a osviežiť vzduch, aby sa okolité prostredie zbavilo nepríjemných pachov

Tento produkt môžete mať s 25% zľavou.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€35,67
Esenciálny olej Tea Tree Melaleuca (Čajovník Melaleuca ) Tea Tree (Melaleuca) 15 ml

 

Esenciálny olej Čajovník, často označovaný ako Melaleuca, obsahuje viac ako 92 rôznych zlúčenín a má úžasné možnosti využitia. Listy čajovníka stáročia využívali pôvodní obyvatelia Austrálie. Na dosiahnutie chladivého účinku listy rozmliaždili a prikladali priamo na pokožku. Čajovník (Melaleuca) je najznámejší svojimi prečisťujúcimi vlastnosťami. Môže sa použiť na očistu a prečistenie pokožky a nechtov a na podporu zdravej pleti. Čajovník (Melaleuca) sa často používa na občasné podráždenia pokožky a na utíšenie pokožky.


POUŽITIE

• Pri občasných podráždeniach pokožky naneste na postihnuté miesto 1 – 2 kvapky esenciálneho oleja Čajovník (Melaleuca).
• Pridajte 1 – 2 kvapky do svojho čistiaceho gélu na tvár na zlepšenie očistných vlastností alebo olej naneste na pokožku po holení.
• Po sprche naneste na nechty rúk a nôh a zbavte ich nečistôt. Získajú tak zdravý vzhľad.
• Naneste si na tvár po holení zmes oleja Čajovník (Melaleuca) a Cédrové drevo ako povzbudzujúcu vodu po holení.


PODPORUJE ČISTÚ PLEŤ

Použitie čajovníka ako čistiaceho prípravku na pokožku prvýkrát objavili dávni pôvodní obyvatelia Austrálie. Mnohí ľudia naďalej používajú esenciálny olej čajovníka, alebo melaleuca, z tých istých dôvodov aj dnes! Zvážte pridať jednu až dve kvapky oleja Čajovník (Melaleuca) do vášho čistiaceho alebo hydratačného prípravku na tvár na zlepšenie očistných vlastností. Zaradenie oleja Čajovník (Melaleuca) do každodennej starostlivosti o pleť vám pomôže udržať pleť čistú a dodá jej žiarivý vzhľad!


NÁVOD NA POUŽITIE

Na pokožku: Na masáž, zmiešajte 5 kvapiek s 10 ml základového oleja. Na kúpeľ, zmiešajte 5 kvapiek s 5 ml základového oleja. Na parfumovanie, zmiešajte 1 kvapku s 10 kvapkami základového oleja. Len na vonkajšie použitie.


UPOZORNENIE

Možná citlivosť pokožky. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. 

Tento produkt a ďalšie esenciálne oleje môžete nakupovať aj s 25% zľavou. Ak Vás to zaujíma, prosím nahliadnite na tento prívesok.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
Balenie (ml): 15
Doba dodania: do 3-7 dní
PV: 22