Esenciálny olej Thyme (tymián) 15 ml

Esenciálny olej od značky doTERRA Tymián je ideálny do mäsových marinád a slaných predkrmov pre sviežu bylinkovú príchuť. Tymián je známy aj ako populárna bylina na varenie a možno ho nájsť v domácnostiach po celom svete.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€53
Esenciálny olej Thyme (tymián) 15 ml

Tymián sa v stredoveku dával rytierom a bojovníkom predtým, ako išli do boja, pretože sa myslelo, že svojmu nositeľovi dodáva odvahu. Starí Gréci používali tymián vo svojich kúpeľoch a pálili ho ako kadidlo vo svojich chrámoch, zatiaľ čo Egypťania ho používali pri tradičných obradoch. 

Tymián má sviežu bylinkovú príchuť. Tymiánový esenciálny olej zvýrazňuje vaše obľúbené slané jedlá a možno ním nahradiť sušený tymián. Je skvelé pre mäsové marinády, slané predjedlá, chleby a iné!

ODPORÚČANÉ DÁVKOVANIE

Rozptýľte 1-4 kvapky (v závislosti od požadovanej intenzity) esenciálneho oleja pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si účinky, ktoré ponúka. Postupujte v súlade s návodom na použitie konkrétneho zariadenia.

UPOZORNENIE

Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
veľkosť balenia: 15ml
dodanie: do 3-7 dní