Esenciálny olej Vetiver 15 ml

Vetiver sa pestuje z mnohých dôvodov. Má bohatú exotickú, komplexnú arómu, ktorá sa vo veľkej miere používa v parfémoch. Vďaka upokojujúcemu a uzemňujúcemu účinku emócií je ideálny olej na použitie pri masážnej terapii. Môže sa tiež potrieť na nohy pred spaním, aby sa podporil pokojný nočný spánok. Pri vnútornom použití môže Vetiver podporovať zdravý imunitný systém.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€87,67
Esenciálny olej Vetiver 15 ml
Primárne výhody :
Upokojujúci a uzemňujúci účinok na emócie. Podporuje imunitu.

Vôňa :
Sladká, drevitá, karamelová, dymová.

Použitie :
Pridajte 1–2 kvapky do čaju alebo horúcich nápojov v zimnom období, aby ste posilnili imunitý systém. Používajte ako masážny olej na upokojenie emócií. Pripravte si teplú kúpeľ s niekoľkými kvapkami éterického oleja Vetiver pre hlbokú relaxáciu. Difúzia s doTTERA Levanduľa, doTERRA Serenity alebo doTERRA Balance na upokojenie emócií a stresu.

Upozornenie :

Možná citlivosť na pokožku.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ak ste tehotná, liečite sa alebo podliehate lekárskej starostlivosti, poraďte sa so svojím lekárom.

Zabráňte kontaktu s očami, vnútornými ušami a citlivými oblasťami.

Pozn. Tieto produkty nie sú určené na diagnostikovanie, liečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.

Odmietnutie zodpovednosti: Celý obsah tejto webovej stránky vychádza z názorov spoločnosti DoTerra, pokiaľ nie je uvedené inak. Jednotlivé články sú založené na názoroch príslušného autora, ktorý si ponecháva autorské práva ako označené. Informácie na tejto webovej stránke nemajú nahradiť individuálny vzťah s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom a nie sú určené ako lekárske rady. Sú určené na zdieľanie poznatkov a informácií z výskumu a skúseností spoločnosti DoTerra. Odporúčame vám, aby ste si vybrali svoje vlastné rozhodnutia v oblasti zdravotnej starostlivosti na základe vášho uváženia a v spolupráci s kvalifikovaným zdravotníckym pracovníkom. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo máte zlý zdravotný stav, pred použitím výrobkov založených na tomto obsahu sa obráťte na svojho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
veľkosť balenia: 15ml
dodanie: do 3-7 dní