Esenciálny olej Yarrow Pom 30 ml

Regeneračné telové sérum s rebríčkom|Pom je luxusné hodvábne sérum plné účinných bioaktívnych látok a proteínov chrániacich pokožku pre tú najlepšiu starostlivosť a vzhľad pokožky. Esenciálny olej z rebríčka a za studena lisovaný olej zo semienok granátového jablka sa spoločne starajú o mladší vzhľad pokožky. Ďalšie esenciálne oleje CPTG™ z rímskeho harmančeka, yuzu, mäty piepornej a čučoriedok upokojujú pokožku a navodzujú pozitívnu, uvoľnenú náladu. Oleje z jojoby, slnečnice, hroznových semienok a arganového stromu poskytujú hĺbkovú hydratáciu. Výťažok z kávových zŕn a estery granátového jablka pomáhajú rozjasniť pokožku a zlepšiť jej vzhľad, čím poskytujú intenzívny lesk od hlavy až po päty.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€171,33
Esenciálny olej Yarrow Pom 30 ml

Hlavné výhody:

 

  • Esenciálny olej z rebríčka podporuje mladistvý a zdravý vzhľad pokožky.
  • Jojobový, slnečnicový, avokádový, hroznový a arganový olej zvyšujú hydratáciu pokožky
    Výťažok z kávových zŕn je kondicionér pokožky a pomáha zvyšovať jej hladkosť.
  • Regeneračné telové sérum z rebríčka|Pom je plné účinných bioaktívnych zložiek a proteínov na ochranu pokožky.

 

Čo je vo vnútri?

 

Rumanček|Pom

Yarrow|Pom kombinuje blahodarné účinky esenciálneho oleja z modrého rebríčka a za studena lisovaného oleja zo semien granátového jablka. Táto odborne vytvorená patentovaná zmes skrášľuje pokožku a pomáha redukovať vzhľad nedokonalostí. Yarrow|Pom má tiež upokojujúce vlastnosti; používajte ho pri masáži na navodenie pocitu uvoľnenia. "

 

Rímsky harmanček

Rumanček rímsky rastie pri zemi a dosahuje maximálnu výšku 30 cm. Vyznačuje sa sivozelenými listami, sedmokráskovými kvetmi a jablkovou vôňou. Pre svoj pozitívny vplyv na rastliny rastúce v jeho blízkosti si vyslúžil prezývku "rastlinný lekár". Starí Rimania používali rumančekový olej, aby si dodali odvahu vo vojne. Hoci sa rímsky harmanček najčastejšie používa v čajoch, nájdete ho aj v krémoch na tvár, farbách na vlasy, šampónoch a parfémoch. Upokojujúce vlastnosti éterického oleja z rímskeho harmančeka priaznivo pôsobia na pokožku a telo.

Mäta pieporná

Je to vždy jeden z najpredávanejších produktov spoločnosti doTERRA: mätový olej sa vždy oplatí mať po ruke. Keď sa pridá do dezertov, nápojov, koktailov a dokonca aj suchých jedál, mätový olej im dodá osviežujúcu mätovú chuť. Vysoký obsah mentolu, ktorý sa nachádza v mätovom esenciálnom oleji doTERRA, odlišuje tento olej vynikajúcej kvality od ostatných produktov. Mätový olej sa často pridáva aj do zubných pást a žuvačiek na podporu starostlivosti o ústnu dutinu.

 

Čučoriedkový olej

Voňavá bobuľa pochádza z tropickej Ázie a patrí do čeľade floemovitých. Indonézania kladú kvety voňavej čučoriedky, ktorá sa používa v tradičných ajurvédskych zdravotných praktikách, na vankúše novomanželov, aby im zaručili šťastný život. Éterický olej sa získava destiláciou vodnou parou z jasne žltých kvetov. Ten istý strom poskytuje olej z ylang ylang, hoci vôňa bobúľ je o niečo menej kvetinová ako olej z ylang ylang. Keď hľadáte prírodný spôsob, ako si zlepšiť náladu, vyberte si voňavé bobule, ktoré zlepšujú váš postoj k životu a navodzujú pocity pokoja.

 

Úplný zoznam zložiek

Dodatočné parametre

Kategória: Samostatné oleje
veľkosť balenia: 30 ml
dodanie: do 3-7 dní